Producenci
24V Nożyce do przycinania trawy i żywopłotów GREENWORKS G24SHTK2 - Zestaw ładowarka + akumulator 2Ah - 1600607VA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość cięcia | 2 cm |
| Beznarzędziowa wymiana ostrza | Tak |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Silnik | Silnik szczotkowy |
| Prędkość obrotowa (max) | 2400 RPM |
| Grubość cięcia ostrza do krzewów (max) | 8 mm |
| Szerokość cięcia (max) | 12 cm |
| Kolor produktu | Zielony |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Ładowarka | Tak |
| Akumulator | Tak |
| Bateria | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 24 V |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące