Producenci
3-PORT USB C TO HDMI MST HUB/ADAPTER - USB C MULTI MONITOR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany przewód USB | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 118 g |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Długość kabla USB | 0,3 m |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 50 - 90% |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 10 Windows 8 Enterprise x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Windows 8 Pro Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 7 x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 |
| Wydajność | |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wyjście DisplayPort | Nie |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1024 x 768 (XGA) 1280 x 720 (HD 720) 2560 x 1440 2560 x 1600 (WQXGA) 1920 x 1200 (WUXGA) 3840 x 2160 |
| Wyjście HDMI | Tak |
| Wyjście DVI | Nie |
| Odświeżanie przy maksymalnej rozdzielczości | 30 Hz |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Rodzaj złącza USB | Męska |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Zestaw układów | MegaChips - STDP4320, |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 154 mm |
| Głębokość opakowania | 245 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Wysokość opakowania | 62 mm |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 220 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 500 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 330 mm |
Gwarancja 24 miesiące