Producenci
30 FT USB 3.0 A TO B CABLE M/M/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rozmiar przewodu AWG | 28/24 |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złączka 2 | USB B |
| Złączka 1 | USB A |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s 5000 Mbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Izolacja kabla | Aluminiowa folia mylarowa |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 10 m |
| Waga produktu | 512 g |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 225 mm |
| Szerokość opakowania | 213 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 650 g |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące