Producenci
30FT ACTIVE HDMI CABLE/LONG HDMI 2.0 CORD 4K 60HZ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Cechy | |
| Rozmiar przewodu AWG | 28 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 10 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Złącze 1 | Męska |
| HDCP | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Technologia dolby | Dolby Atmos Dolby Digital Plus Dolby TrueHD |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Materiał płaszcza przewodu | Termoplastyczny elastomer |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Złącze 2 | Męska |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Obsługiwane cyfrowe kanały audio (nieskompresowane) | 32 |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica przewodu | 7,5 mm |
| Głębokość opakowania | 252 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 700 g |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Szerokość opakowania | 330 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 430 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 380 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 16 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 290 mm |
Gwarancja 24 miesiące