Producenci
31,5 cala (80 cm) TFT MSI MPG 322URXDE QD-OLED Płaski 240Hz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Moc | |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 39 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 39 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 483 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 718 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 418 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 242 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 718 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 69 mm |
| Waga (z podstawą) | 9,6 kg |
| Wydajność | |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,9 kg |
| Wysokość opakowania | 515 mm |
| Szerokość opakowania | 975 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | HDMI USB Zasilanie |
| Wyświetlacz | |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 240 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Gama kolorów DCI-P3 | 99% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,03 ms |
| Rozmiar plamki | 0,1814 x 0,1814 mm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500000:1 |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,5 cm |
| Technologia wyświetlacza | QD-OLED |
| Pokrycie Adobe RGB | 98% |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,9 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 563,76 kHz |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 138% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3860 x 2160 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Paleta barw | 99% |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Ergonomia | |
| Obrotowe | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 15° |
| Kąt obrotu wokół osi | -10 - 10° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obracany | -30 - 30° |
| Regulowana wysokość (max) | 11 cm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 2.1a |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Gwarancja 24 miesiące