Producenci
3500X RGB Tempered Glass Mid-Tower, White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Podświetlenie | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Model | PC |
| Maksymalna długość PSU | 18 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Przycisk reset | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Dotykowy | Midi Tower |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 41 cm |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Materiały | Szkło hartowane Stal |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10,5 kg |
| Głębokość produktu | 460 mm |
| Wysokość produktu | 506 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Nośnik danych | |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Chłodzenie | |
| Zainstalowana chłodnica przednia | Nie |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Zamontowany radiator tylni | Nie |
| Wierzch chłodnicy zainstalowany | Nie |
| Zainstalowane wentylatory górne | 3x 120 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
Gwarancja 24 miesiące