Producenci
3DOODLER 6 SZPUL PO 10 M Z 3 ŻYWYMI KOMBINACJAMI KOLORÓW FILAMENTU PLA 1,75 MM DO 3DOODLER FLOW FLOW-TRIFILLS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dobre krycie (nieprzejrzystość) | Matowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Niebieski, Miedź, Złoto, Zielony, Fioletowy, Czerwony |
| Material do druku | Kwas polimlekowy (PLA) |
| Nietoksyczne | Tak |
| Kompatybilność z marką | 3Doodler |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 260 g |
| Długość przewodu | 10 m |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Ilość sztuk | 6 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
Gwarancja 24 miesiące