Producenci
3DOODLER CREATE I PRO FILAMENT FLEXY 3MM, 25 SZTUK, CZERWONY, FLX04-RED
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czerwony |
| Kompatybilność z marką | 3Doodler |
| Nazwa koloru | Flexy Red |
| Dobre krycie (nieprzejrzystość) | Matowy |
| Material do druku | Plastik |
| Temperatura topnienia (max) | 200 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 3 mm |
| Długość przewodu | 25,4 cm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 g |
| Ilość sztuk | 25 |
| Szerokość opakowania | 76 mm |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
Gwarancja 6 miesięcy