Producenci
3DOODLER CREATE I PRO FILAMENT PLA 3MM, 25 SZTUK, 5 KOLORÓW (CZAR/BIA/NIEB/PRZEZ/SZAR), PL-MIXNEW1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Nietoksyczne | Tak |
| Prędkość druku | 10 mm/s |
| Kompatybilność z marką | 3Doodler |
| Dobre krycie (nieprzejrzystość) | Matowy |
| Material do druku | Kwas polimlekowy (PLA) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Szary, Jasny Niebieski, Przezroczysty, Biały |
| Temperatura topnienia (max) | 190 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2 g |
| Średnica | 3 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 52 g |
| Szerokość opakowania | 87 mm |
| Wysokość opakowania | 275 mm |
| Głębokość opakowania | 4 mm |
| Ilość sztuk | 25 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
Gwarancja 6 miesięcy