Producenci
3DOODLER CREATE I PRO FILAMENT PLA 3MM, 250 SZTUK, 5 KOLORÓW (ŻÓŁ/NIEB/FIOL/CZER/ZIE/, PL-MIX2-250
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dobre krycie (nieprzejrzystość) | Matowy |
| Nazwa koloru | Mix2 |
| Temperatura topnienia (max) | 190 °C |
| Material do druku | Kwas polimlekowy (PLA) |
| Nietoksyczne | Tak |
| Kompatybilność z marką | 3Doodler |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Niebieski, Zielony, Czerwony, Fioletowy, Żółty |
| Prędkość druku | 10 mm/s |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2 g |
| Średnica | 3 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Wysokość opakowania | 275 mm |
| Głębokość opakowania | 25 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 550 g |
| Ilość sztuk | 250 |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |