Producenci
3DOODLER CREATE I PRO FILAMENT PLA 3MM, 75 SZTUK, 3 KOLORY (CZER/NIEB/ZIEL), PL-PRIMA-75
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Temperatura topnienia (max) | 190 °C |
| Prędkość druku | 10 mm/s |
| Dobre krycie (nieprzejrzystość) | Matowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Niebieski, Zielony, Czerwony |
| Łatwa obsługa | Tak |
| Nietoksyczne | Tak |
| Material do druku | Kwas polimlekowy (PLA) |
| Nazwa koloru | Prima |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Kompatybilność z marką | 3Doodler |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2 g |
| Średnica | 3 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 82 mm |
| Wysokość opakowania | 298 mm |
| Ilość sztuk | 75 |
| Waga wraz z opakowaniem | 193 g |
| Głębokość opakowania | 40 mm |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |