Producenci
3DOODLER START FILAMENT ECO 2.5MM, 24 SZTUKI, LEMON ZEST, ECO-04
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Temperatura topnienia (max) | 65 °C |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kompatybilność z marką | 3Doodler |
| Prędkość druku | 10 mm/s |
| Nazwa koloru | Lemon Zest |
| Dobre krycie (nieprzejrzystość) | Matowy |
| Material do druku | Plastik kompostowalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Nietoksyczne | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1 g |
| Średnica | 2,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 24 |
| Wysokość opakowania | 177 mm |
| Szerokość opakowania | 72 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 25 g |
| Głębokość opakowania | 3 mm |
| Szanse na przetrwanie | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |