Producenci
3DOODLER START FILAMENT ECO 2.5MM, 24 SZTUKI, SPRING GREEN, ECO-07
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dobre krycie (nieprzejrzystość) | Matowy |
| Material do druku | Plastik |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Zielony |
| Nietoksyczne | Tak |
| Kompatybilność z marką | 3Doodler |
| Nazwa koloru | Spring Green |
| Waga i rozmiary | |
| Długość przewodu | 15 cm |
| Średnica | 2,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 3 mm |
| Ilość sztuk | 24 |
| Szerokość opakowania | 72 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 25 g |
| Wysokość opakowania | 177 mm |
| Szanse na przetrwanie | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |