Producenci
3DOODLER START FILAMENT ECO 2.5MM, 250 SZTUK, 5 KOLORÓW (BIAŁ/MIĘT/ŻÓŁ/POM/RÓŻ), FIRE AND ICE, 3DS-ECO-MIX1-250
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Pomarańczowy, Turkusowy, Biały, Żółty |
| Material do druku | Plastik kompostowalny |
| Temperatura topnienia (max) | 65 °C |
| Nazwa koloru | Fire and Ice |
| Dobre krycie (nieprzejrzystość) | Matowy |
| Kompatybilność z marką | 3Doodler |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Nietoksyczne | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 2,5 mm |
| Waga produktu | 1 g |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 280 g |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Ilość sztuk | 250 |
| Wysokość opakowania | 178 mm |
| Głębokość opakowania | 20 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Unikać kontaktu z oczami i skórą. Przechowywać z dala od dzieci. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
Gwarancja 6 miesięcy