Producenci
3DOODLER START FILAMENT ECO 2.5MM, 250 SZTUK, 5 KOLORÓW (NEON CZERW,POM,ZIEL,RÓŻ,ZÓŁĆ), NEON GLOW 3DS-ECO-MIX3-250
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kompatybilność z marką | 3Doodler |
| Prędkość druku | 10 mm/s |
| Dobre krycie (nieprzejrzystość) | Matowy |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Fluorescencyjny zielony, Fluorescencyjny pomarańczowy, Fluorescencyjny różowy, Fluorescencyjny czerwony, Żółty fluorescencyjny |
| Nietoksyczne | Tak |
| Temperatura topnienia (max) | 65 °C |
| Material do druku | Plastik kompostowalny |
| Nazwa koloru | neon glow |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 2,5 mm |
| Waga produktu | 1 g |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 280 g |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Ilość sztuk | 250 |
| Głębokość opakowania | 20 mm |
| Wysokość opakowania | 178 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
Gwarancja 24 miesiące