Producenci
3DOODLER START FILAMENT ECO 2.5MM, 250 SZTUK, 5 KOLORÓW (NIE/CZE/ZIE/SZA/CZAR), PRIMARY POW, 3DS-ECO-MIX2-250
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Nietoksyczne | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Niebieski, Zielony, Szary, Czerwony |
| Material do druku | Plastik kompostowalny |
| Nazwa koloru | Primary Pow |
| Prędkość druku | 10 mm/s |
| Temperatura topnienia (max) | 65 °C |
| Dobre krycie (nieprzejrzystość) | Matowy |
| Kompatybilność z marką | 3Doodler |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 2,5 mm |
| Waga produktu | 1 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 250 |
| Głębokość opakowania | 20 mm |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Wysokość opakowania | 178 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 280 g |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące