Producenci
3DOODLER START FILAMENT ECO 2.5MM, 250 SZTUK, PASTEL PINK, 3DS-ECO18-BPINK-250
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Temperatura topnienia (max) | 65 °C |
| Dobre krycie (nieprzejrzystość) | Matowy |
| Nietoksyczne | Tak |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Kompatybilność z marką | 3Doodler |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Nazwa koloru | Pastel Pink |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Różowy |
| Material do druku | Plastik kompostowalny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1 g |
| Średnica | 2,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Wysokość opakowania | 178 mm |
| Głębokość opakowania | 20 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 280 g |
| Ilość sztuk | 250 |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |