Producenci
3DOODLER START FILAMENT ECO 2.5MM, 75 SZTUK, 3 KOLORY, CHARCOAL BLACK/PASTEL PINK/KOALA GRAY, 3DS-ECO-MIX3-75
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Temperatura topnienia (max) | 65 °C |
| Material do druku | Plastik kompostowalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Szary, Jasnoróżowy |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Kompatybilność z marką | 3Doodler |
| Dobre krycie (nieprzejrzystość) | Matowy |
| Prędkość druku | 10 mm/s |
| Nietoksyczne | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 75 |
| Wysokość opakowania | 196 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 92 g |
| Szerokość opakowania | 75 mm |
| Głębokość opakowania | 32 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |