Producenci
3FT (1M) THUNDERBOLT CABLE/INTEL-CERTIFIED 40GBPS 100W PD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Cechy | |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Długość kabla | 1 m |
| Złączka 2 | Męski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Złączka 1 | Męski |
| Wersja Thunderbolt | 4 |
| Materiał płaszcza | Termoplastyczny elastomer |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szybkość transmisji danych (maks) | 40 Gbit/s |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 43 g |
| Średnica przewodu | 4,6 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 40 g |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Szerokość opakowania | 128 mm |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 435 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 100 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 292 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 205 mm |
Gwarancja 24 miesiące