Producenci
3PT PORTABLE USB 3.0 HUB + GBE/IN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Link Zasilanie Działanie |
| Wewnętrzny | Nie |
| Zestaw układów | Genesys Logic - GL3520, Realtek - RTL8153 |
| Kolor produktu | Biały Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 75 g |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Szerokość produktu | 34 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x IEEE 802.3u IEEE 802.1p IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.1Q IEEE 802.3az |
| Pełny dupleks | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Automatyczne MDIX IEEE | Tak |
| Tagowanie VLAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000BaseT(X) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Windows 7 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 11 x64 Windows 8.1 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 8 Enterprise x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 7 x64 Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2016 Windows Server 2012 Windows Server 2019 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2012 R2 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 143 mm |
| Głębokość opakowania | 171 mm |
| Wysokość opakowania | 32 mm |
| Ilość | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 148 g |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs | Ethernet |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Interfejs hosta | USB |
| Liczba portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 3 |
| Ilość portów USB | 3 |
| Pozostałe funkcje | |
| Długość kabla | 0,268 m |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium, Plastik |
| Prędkość przesyły danych przez USB | 5000 Mbit/s |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 312 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 490 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 366 mm |
Gwarancja 24 miesiące