Producenci
3w1 Air fryer, pizza, grill Taurus (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ kontroli | Dotyk |
| Bez kwasu perfluorooktanowego (PFOA) | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Okienko | Tak |
| Podwójny element grzewczy | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Wolny od BPA | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne Metal |
| Typ ekranu | Cyfrowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc | 2200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 198 mm |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Wydajność | |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Funkcja gotowania | Tak |
| Temperatura (min) | 40 °C |
| Automatyczna kontrola temperatury | Tak |
| Funkcja robienia pizzy | Tak |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Maksymalna średnica pizzy | 30 cm |
| Funkcja suszenia | Tak |
| Liczba programów | 11 |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Frytkownica | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem. Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy. |
Gwarancja 24 miesiące