Producenci
4 PORT 4K HDMI SPLITTER/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość kabla | 5 m |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Obsługiwane kanały audio | 7.1 |
| Cechy | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Diody LED | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 2560 x 1600 (WQXGA) 1920 x 1200 (WUXGA) 3840 x 2160 1280 x 720 (HD 720) |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Pełny HD | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| HDCP | Tak |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 5 W |
| Prąd wyjściowy | 0,2 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Waga produktu | 506 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 212 mm |
| Szerokość opakowania | 148 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | AU, EU, NA, UK |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów wideo | 4 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Interfejs do odtwarzania wideo | 4x HDMI |
| Rodzaj portu wideo | HDMI |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Gwarancja 24 miesiące