Producenci
ASUS A5401WRAK-WA018R i3-10100T 23.8" FHD 250nits Wide view AG 8GB DDR4 SSD256 Intel UHD Graphics 630 Cam WLAN+BT W10Pro White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Konfigurowalne niższe TDP | 25 W |
| Producent procesora | Intel |
| Konfigurowalne taktowanie niższego TDP | 2,4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 |
| Cache procesora | 6 MB |
| Model procesora | i3-10100T |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i3 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Pamięć | |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 Mhz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Immortal White |
| Kolor produktu | Biały |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Moc | |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Moc adaptera AC | 120 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 20 V |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 7 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 541 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 202 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 453 mm |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel H470 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia Intel® Clear Video | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ ekranu | IPS |
| Paleta barw | 100% |
| Ekran antyodblaskowy | Tak |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Audio | |
| Producent głośników | Harman Kardon |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| NVMe | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express 3.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów wyjściowych HDMI | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Kamera | |
| Kamera prywatności | Tak |
| Typ kamery HD | HD |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Typ prywatności | Przykrywka |