Producenci
ASUS AIO A3402WVAK-BA003W Core 5 120U 23.8" FHD 250nits Anti-Glare sRGB 100% Wide View 8GB DDR5 SSD512 Intel Graphics Cam720p Win11 Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,7 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | 120U |
| Liczba wątków | 10 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 |
| Wydajność | |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Hasło użytkownika dysku twardego | Tak |
| Hasło BIOS | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Nośnik danych | |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 3.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Typ kamery HD | HD |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach. Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące