Producenci
ASUS AIO A5702WVARK-BPE0100 CORE 5 120U 27 " FHD 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics Cam1080p NoOS Czarny 2Y
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | 120U |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 10 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,7 GHz |
| Grafika | |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 213 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 467 mm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wydajność | |
| Hasło BIOS | Tak |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Hasło użytkownika dysku twardego | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Typ matrycy | IPS |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Stosunek ekranu do obudowy | 88% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Typ kamery HD | HD |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych. Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące