Producenci
ASUS AIO E5702WVARK-BPE009X Core 7 150U 27.0"FHD 250nits 75Hz AG 32GB DDR4 SSD1TB UHD Graphics WLAN+BT LAN Cam1080p W11Pro Black 3Y OnSite
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba wątków | 12 |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | 150U |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 120 W |
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Natężenie | 6 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 9,8 kg |
| Wysokość produktu | 467 mm |
| Głębokość produktu | 213 mm |
| Szerokość produktu | 613 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Wydajność | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS |
| Powierzchnia wyświetlacza | Anty odblaskowe |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ HD | Full HD |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Certyfikaty | |
| Zgodność z EPEAT | Silver |
| Certyfikat EnergyStar | Tak |
| Certyfikaty | Rohs, REACH |
| Nośnik danych | |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Czytnik kart pamięci SD | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 2 |
| Ilość złączy Audio jack | 1 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Ochrona prywatności | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach. Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy