Producenci
ASUS AIO M3702WFAK-BPE021X Ryzen 5 7520U 27"FHD 16GB LPDDR5 SSD1TB AMD Radeon Graphics W11Pro Black 3Y OnSite
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Cache procesora | 2 MB |
| Model procesora | 7520U |
| Liczba wątków | 8 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,3 GHz |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 90 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 8,9 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 456 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 217 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wydajność | |
| Hasło użytkownika dysku twardego | Tak |
| Hasło BIOS | Tak |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona myszka | Tak |
| Klawiatura | Tak |
| Ilość | 1 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Paleta barw | 100% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran matowy | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Audio | |
| Ilość głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express 3.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MMC SD |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Czytnik kart pamięci SD | Tak |
| Kamera | |
| Typ prywatności | Przykrywka |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Kamera prywatności | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach. Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy