Producenci
ASUS CHROMEBOX5-S3006UN i3-1220P/8GB/128GB ChromeOS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Konfigurowalne niższe TDP | 20 W |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i3 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i3-1220P |
| Grafika | |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | ECO Black |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Obudowa | Mini PC |
| Moc | |
| Zasilanie | 150 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 800 g |
| Głębokość produktu | 165,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,8 kg |
| Szerokość opakowania | 334 mm |
| Głębokość opakowania | 206 mm |
| Wysokość opakowania | 69 mm |
| Wysokość produktu | 45,9 mm |
| Szerokość produktu | 166,5 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s 2500 Mbit/s |
| Typ anteny | 2x2 |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Mini PC |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Cechy szczególne procesora | |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | ChromeOS |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 3.0 |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 128 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 128 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 128 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
Gwarancja 24 miesiące