Producenci
ASUS Dual 4K DC100 USB-C Dock
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 59 mm |
| Waga produktu | 48 g |
| Wysokość produktu | 11,3 mm |
| Głębokość produktu | 48 mm |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Materiał obudowy | Metal Plastik |
| Funkcja ładowania | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące