Producenci
ASUS ExpertCenter PM670KA-BPE012X Ryzen AI 7 350 27.0"FHD 100Hz 250nits AG 16GB DDR5 SSD1TB Radeon 860M WLAN+BT Cam 5MP LAN W11Pro Black 3Y OnSite
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | All in One |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ekran - dodatkowy opis | LCD, 300 nits, sRGB 100%, 100Hz, 1000:1, Anti-glare |
| Touch | Nie |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ AI 5 330 (3.40/4.50GHz; 4 rdzeni/8 wątków; 28W) |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej | |
| Wbudowana karta graficzna | AMD Radeon 860M |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj napędu optycznego | |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wejście mikrofonowe | Tak |
| Wbudowana kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Złącza USB | 1x USB 2.0 +3x USB 3.0 + 1x USB 3.0 Type-C |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11be |
| Port Bluetooth | Bluetooth V5.4 |
| Złącze HDMI | HDMI x2 |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowane 2 mikrofony |
| Klawiatura w zestawie | Bezprzewodowa |
| Mysz w zestawie | Bezprzewodowa |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 17~210 x 613 x 447 |
| Waga (kg) | 9.000 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 120W, Output: 20V DC, 6A, 120W, Input: 100~240V AC 50/60Hz |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Informacje dodatkowe | Moduł szyfrowania TPM 2.0 Gniazdo Kensington Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card 1x HDMI 1.4, in / 1x HDMI 1.4 out 2x DDR5 SO-DIMM slot McAfee Internet Security 30 days free trial 1-month trial for new Microsoft 365 customers (credit card required) Podstawka ze standardem VESA Certyfikaty: EPEAT Gold, Energy star 8.0, REACH, RoHS |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy