Producenci
ASUS MD105 MOUSE/MK-WH myszka Uniwersalne Po prawej stronie RF Wireless + Bluetooth 2400 DPI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Materiały | Policzterofluoroetylen (PTFE) |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Praworęczny |
| Podpórka pod kciuk | Tak |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Moc | |
| Zużycie energii | 12 mA |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Szerokość odbiornika | 1,42 cm |
| Waga odbiornika | 6,25 mm 1,6 g |
| Głębokość odbiornika | 1,88 cm |
| Waga produktu | 66 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Myszka | |
| Rozdzielczość ruchu | 2400 DPI |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 3 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
Gwarancja 24 miesiące