Producenci
ASUS PRIME A620M-E-CSM AMD A620 Gniazdo AM5 micro ATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 7000 Series |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Producent procesora | AMD |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5000 MHz 5600 MHz 6400 MHz 4800 MHz 5800 MHz 5400 MHz 6200 MHz 5200 MHz 6000 MHz |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Maksymalna pojemność pamięci | 96 GB |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 6400 MHz |
| Cechy | |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Układ płyty głównej | AMD A620 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 226 mm |
| Głębokość produktu | 221 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Wysokość opakowania | 51,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 940 g |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 5 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 1 0 10 |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
Gwarancja 24 miesiące