Producenci
ASUS PRIME B840M-A WIFI AMD B840 Gniazdo AM5 micro ATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Procesor | AMD Ryzen 8000 Series AMD Ryzen 9000 Series AMD Ryzen 7000 Series |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 192 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 |
| Układ płyty głównej | AMD B840 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Złącze TPM | Tak |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 3 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,52 kg |
| Wysokość opakowania | 67,5 mm |
| Głębokość opakowania | 275 mm |
| Szerokość opakowania | 275 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona antena | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Poziomy RAID | 10 0 5 1 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 7 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Usługa RAID | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 3. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 2 |
| 3. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 3.0 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 3 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować, aby uniknąć uszkodzenia wewnętrznych komponentów oraz utraty gwarancji. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Unikaj kontaktu z cieczami, aby zapobiec uszkodzeniom elektronicznym. |
Gwarancja 36 miesięcy