Producenci
ASUS RAID CARD 9560-16I//BROADCOM PCIe 4.0 (Trial mode RAID support SATA/SAS/NVMe) 2x SlimSAS SFF-8654
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -45 - 105 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Wydajność | |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Poziomy RAID | 10 0 1 5 50 |
| Obsługa SSD | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Online Capacity Expansion | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 1866 MHz |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 240 |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 12 Gbit/s |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 4.0 |
| Interfejs hosta | PCI Express x8 PCI Express |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | Serial ATA III |
| Porty wewnętrzne mini-SAS | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkty elektroniczne nie powinny być wyrzucane razem z odpadami domowymi. Właściwa utylizacja jest wymagana. Przed instalacją, upewnij się, że komputer jest wyłączony i odłączony od zasilania. Niedozwolone jest zmienianie konfiguracji sprzętu z włączonym zasilaniem. |
Gwarancja 36 miesięcy