Producenci
ASUS ROG CROSSHAIR X870E GLACIAL AMD X870E Gniazdo AM5 Rozszerzone ATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Procesor | AMD Ryzen 9000 Series AMD Ryzen 8000 Series AMD Ryzen 7000 Series |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Układ płyty głównej | AMD X870E |
| Format płyty głównej | Extendend ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ audio | Realtek ALC4082 |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 277 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącza USB 3.2 Gen 2x2 | 2 |
| Liczba nagłówków czujnika temperatury | 1 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 3 |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model kontrolera WLAN | MediaTek MT7927 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 320 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,66 kg |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Szerokość opakowania | 380 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Dołączona antena | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 0 5 10 1 |
| Usługa RAID | Tak |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 11 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 8 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 4 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 3. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 3. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 5.0 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 5.0 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 7 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 22110 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 2 |
Gwarancja 36 miesięcy