Producenci
ASUS ROG Rapture GT6 (B-2-PK) Tri-band (2.4 GHz/5 GHz/5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) Czarny 4 Wewnętrzne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Serwer DHCP | Tak |
| Audycje SSID | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 3 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| BeamForming | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Zasilanie |
| Typ produktu | Mesh router |
| Ilość anten | 9 |
| Przycisk reset | Tak |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
| Maksymalny zasięg | 538,8 m2 |
| Moc | |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2,37 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 78,1 mm |
| Waga produktu | 880 g |
| Szerokość produktu | 172,3 mm |
| Wysokość produktu | 176,8 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 425 mm |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,72 kg |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Kabel sieciowy | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11b 802.11g 802.11a |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 4804 Mbit/s |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| IGMP snooping | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Tri-band (2.4 GHz/5 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11n |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 WPA-Enterprise WPA WPA2-Enterprise WPA3 |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo) | 4804 Mbit/s |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
Gwarancja 24 miesiące