Producenci
ASUS ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI AM5 X670 USB3.2 GEN 2 MB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5800 MHz 5600 MHz 6400 MHz 6000 MHz 6200 MHz 4800 MHz 5400 MHz 5200 MHz 5000 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 Windows 10 x64 |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Układ płyty głównej | AMD X670 |
| Format płyty głównej | Mini ITX |
| Układ audio | Realtek ALC4050H |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 2 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Kontroler LAN | Intel I225-V |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet Gigabit Ethernet 2.5 Gigabit Ethernet |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b 802.11g 802.11a |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
| Szerokość opakowania | 285 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,74 kg |
| Wysokość opakowania | 220 mm |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 5 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 870 g |
Gwarancja 36 miesięcy