Producenci
ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI D4 Intel Z790 LGA 1700 ATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i9 Intel® Pentium® Gold Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i3 |
| Producent procesora | AMD |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3333 MHz 3000 MHz 3600 MHz 4000 MHz 4133 MHz 3400 MHz 3200 MHz 3466 MHz 3733 MHz 5333 MHz 4400 MHz 4700 MHz 3866 MHz 4600 MHz 4500 MHz 4266 MHz 5066 MHz 4800 MHz 5000 MHz 5133 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5333 MHz |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Układ audio | Realtek ALC4080 |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Układ płyty głównej | Intel Z790 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Format płyty głównej | ATX |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Końcówki Thunderbolt | 1 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 5 |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| BIOS | |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 293 mm |
| Wysokość opakowania | 290 mm |
| Szerokość opakowania | 368 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Przewody | SATA |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 10 1 5 0 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 4 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Przycisk Back-to-BIOS | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj płyty głównej do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji. Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektroniką, aby zapobiec uszkodzeniom elektrostatycznym. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek konserwacji lub montażu, odłącz produkt od źródła zasilania. |
Gwarancja 36 miesięcy