Producenci
ASUS-RP-AX58 repeater AX3000 Wi-Fi 6 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 190 g |
| Głębokość produktu | 87 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Sieć | |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 2400 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a IEEE 802.11ax IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11g |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Enterprise WPS WPA-Enterprise |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Wydajność | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 10 Windows 10 x64 Windows 11 Windows 8 Windows 7 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Model | Nadajnik sieciowy |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Antena | |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
| Ilość anten | 2 |
Gwarancja 36 miesięcy