Producenci
ASUS RT-AX89X AX6000 AiMesh wireless router Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Procesor wbudowany | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Taktowanie procesora | 2200 MHz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy | 3,42 A |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,28 kg |
| Ochrona | |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g IEEE 802.11ax IEEE 802.11ac IEEE 802.11a |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Antena | |
| Ilość anten | 8 |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Połączenie WAN | |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Poziom transferu przy wysyłaniu | 4808 Mbit/s |
| Poziom transferu przy pobieraniu | 54 Mbit/s |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Sieć komórkowa | |
| 3G | Tak |
| 4G | Tak |
Gwarancja 36 miesięcy