Producenci
ASUS SBW-06D5H-U dysk optyczny Blu-Ray RW Czarny, Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Mechanizm ładujący | Taca |
| Wewnętrzny | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 240 g |
| Szerokość produktu | 144 mm |
| Wysokość produktu | 14,7 mm |
| Głębokość produktu | 149,4 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 85% |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows 10 Windows 8 Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.14 Mojave |
| Wydajność | |
| Napęd optyczny | Blu-Ray RW |
| Średnica dysku optycznego | 120 mm 80 |
| Przeznaczenie | Komputer stacjonarny/Laptop |
| Interfejs | USB 3.1 Gen 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717030 |
| Prędkość odczytu | |
| Prędkość odczytu płyty CD wideo | 9,3x |
| Prędkość oczytu BD-ROM | 6x |
| Dwustronna prędkość odczytu DVD-ROM | 8x |
| Prędkość odczytu DVD-R | 8x |
| Prędkość odczytu DVD-ROM | 8x |
| Prędkość odczytu płyt DVD DL | 8x |
| Prędkość odczytu CD-ROM | 24x |
| Prędkość odczytu DVD-RW | 8x |
| Prędkość odczytu CD-R | 24x |
| Prędkość odczyty DVD-RAM | 5x |
| Szybkość odczytu DVD-Video | 2x |
| Prędkość odczytu CD-RW | 24x |
| Prędkość odczytu DVD-R M-DISC | 8x |
| BD-RE szybkość odczytu | 6x |
| prędkość odczytu BD-RE Dual Layer | 6x |
| prędkość odczytu BD-R Dual Layer | 6x |
| BD-R szybkość odczytu | 6x |
| Prędkość odczytu DVD+R | 8x |
| Czas dostępu | |
| Średni losowy czas dostępu | 170 ms 160 ms |
| Średni losowy czas dostępu BD-ROM | 200 ms |
| Prędkość pisania | |
| Prędkość zapisu DVD-R dwuwarstwowej | 4x |
| szybkość zapisu BD-R Dual Layer | 6x |
| Prędkość zapisu DVD-RAM | 5x |
| Prędkość zapisu CD-R | 24x |
| Prędkość zapisu DVD-R | 8x |
| Prędkość zapisu DVD+R dwuwarstwowej | 4x |
| Prędkość zapisu BD-R | 6x |
| Prędkość zapisu DVD-RW | 6x |
| Prędkość zapisu CD-RW | 10x |
| Prędkość zapisu DVD + R M-DISC | 4x |
| Prędkość zapisu DVD+R | 8x |
| prędkość zapisu BD-RE Dual Layer | 2x |
| Prędkość zapisu DVD+RW | 8x |
| Prędkość zapisu BD-RE | 2x |
Gwarancja 24 miesiące