Producenci
ASUS SimPro Dock 2 USB-C 180W Thunderbolt 3 Black (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 99 mm |
| Wysokość produktu | 161,5 mm |
| Szerokość produktu | 40,6 mm |
| Waga produktu | 650 g |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Maksymalna rozdzielczość analogowa | 1920 x 1080 px |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Funkcja ładowania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 7680 x 4320 px |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kompatybilność z marką | ASUS |
| Kensington Lock | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 3 | 1 |
| Interfejs hosta | Thunderbolt 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące