Producenci
ASUS SmartO Mouse MD200 Silent Plus myszka Biuro Oburęczny RF Wireless + Bluetooth Optyczny 4200 DPI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Moc | |
| Żywotność baterii | 12 mies. |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 42,3 mm |
| Waga produktu | 85 g |
| Głębokość produktu | 71 mm |
| Szerokość produktu | 114,5 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Dane opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Myszka | |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Liczba przycisków programowalnych | 6 |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rozdzielczość ruchu | 4200 DPI |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Ergonomia | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
Gwarancja 24 miesiące