Producenci
ASUS TUF-GAMING-750G-EVO moduł zasilaczy 750 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc (+12 V) | 750 W |
| Łączna moc (+5 V) | 110 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Łączna moc | 750 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Łączna moc (+3.3 V) | 110 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 62,5 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,32 kg |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Wydajność | |
| Technologia łożysk | DBB |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 120000 h |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 182 mm |
| Wysokość opakowania | 127 mm |
| Szerokość opakowania | 320 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,06 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe) | 1 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 400 120 mm |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 400 120 mm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla płyty głównej | 50 cm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
Gwarancja 24 miesiące