Producenci
ASUS TUF GAMING B760M-BTF WIFI D4 Intel B760 LGA 1700 micro ATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i9 Intel® Pentium® Gold Intel® Core™ i7 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5333 Mhz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3733 MHz 2800 MHz 3333 MHz 2133 MHz 3466 MHz 3200 MHz 2666 MHz 3000 MHz 2933 MHz 5000 MHz 3400 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 4400 MHz 5333 MHz 4600 MHz 4266 MHz 5066 MHz 4800 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Układ płyty głównej | Intel B760 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 3 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Końcówki Thunderbolt | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość złącz SATA III | 4 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11g 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| BIOS | |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 275 mm |
| Szerokość opakowania | 275 mm |
| Wysokość opakowania | 67,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,67 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 5 0 1 10 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 7 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 3 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 4.x) | 1 |
Gwarancja 36 miesięcy