Producenci
ASUS TUF GAMING B760M-PLUS D4 Intel B760 LGA 1700 micro ATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i9 Intel® Pentium® Gold Intel® Core™ i3 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3600 MHz 2400 MHz 2800 MHz 3000 MHz 2933 MHz 4800 MHz 3466 MHz 5000 MHz 3200 MHz 2666 MHz 3733 MHz 3333 MHz 4400 MHz 4266 MHz 5066 MHz 3400 MHz 4600 MHz 4000 MHz 5333 MHz 2133 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5333 MHz |
| Cechy | |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 x64 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ płyty głównej | Intel B760 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 3 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Końcówki Thunderbolt | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 1 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 275 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,57 kg |
| Wysokość opakowania | 67,5 mm |
| Głębokość opakowania | 275 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Usługa RAID | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Poziomy RAID | 5 10 0 1 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 4.x) | 1 |
Gwarancja 36 miesięcy