Producenci
ASUS TUF GAMING TF120 ARGB WHITE EDITION Obudowa komputera Chłodnica powietrza 12 cm Biały 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor podświetlenia | Czerwony Niebieski Zielony |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba łopatek wentylatora | 7 |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy wentylatora | 2,88 W |
| Natężenie wentylatora | 13,2 V |
| Napięcie rozruchu | 5 V |
| Napięcie znamionowe | 13,2 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 146 g |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 200 g |
| Głębokość opakowania | 30 mm |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Szerokość opakowania | 172 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Wydajność | |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Maksymalny przepływ powietrza | 76 ft³/min |
| Ilość sztuk | 1 |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 29 dB |
| Minimalna prędkość wentylatora | 250 RPM |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1900 RPM |
| Prędkość obrotowa (min) | 250 RPM |
| Prędkość obrotowa (max) | 1900 RPM |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
Gwarancja 24 miesiące