Producenci
ASUS TUF Gaming LC III 360 ARGB White Edition Obudowa komputera Chłodnica cieczy all-in-one 12 cm Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 6 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Tworzywo bloku wodnego | Miedź |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 148 mm |
| Wysokość bloku wodnego | 6,71 cm |
| Szerokość chłodnicy | 39,7 cm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Waga produktu | 1,77 kg |
| Głębokość bloku wodnego | 7,7 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 360 x 120 x 27 mm |
| Wysokość opakowania | 226 mm |
| Szerokość opakowania | 447 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3 kg |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Szerokość bloku wodnego | 8,09 cm |
| Wydajność | |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2600 RPM |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 3,82 mmH2O |
| Minimalna prędkość wentylatora | 650 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 LGA 1700 Socket AM4 LGA 1851 LGA 1200 (Socket H5) |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Poziom hałasu | 37,4 dB |
| Wydajność wentylatora | 90,78 ft³/min |
Gwarancja 36 miesięcy