Producenci
ASUS TUF Gaming TF120 ARGB Fan - Triple Fan Kit with ARGB Controller Obudowa komputera Chłodnica powietrza 12 cm Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor podświetlenia | Niebieski Czerwony Zielony |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Liczba łopatek wentylatora | 7 |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga produktu | 139 g |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Szerokość opakowania | 171 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 669 g |
| Wysokość opakowania | 123 mm |
| Głębokość opakowania | 89 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Minimalna prędkość wentylatora | 250 RPM |
| Prędkość obrotowa (min) | 250 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 29 dB |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1900 RPM |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Maksymalny przepływ powietrza | 76 ft3/min |
| Prędkość obrotowa (max) | 1900 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące