Producenci
ASUS V222FAK-BA161W i5-10210U 21.5" FHD 250nits Wide view AG 8GB DDR4 SSD512 Intel UHD Graphics 620 Cam WLAN+BT Win11 Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Konfigurowalne niższe TDP | 10 W |
| Konfigurowalne taktowanie niższego TDP | 0,8 GHz |
| Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP | 2,1 GHz |
| Konfigurowalne wyższe TDP | 25 W |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora | 6 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | i5-10210U |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Black |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 4,8 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 164 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 387 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 489 mm |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 1x1 |
| Wydajność | |
| Hasło użytkownika dysku twardego | Tak |
| Hasło BIOS | Tak |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Na co dzień |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Intel® Clear Video | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Intel® 64 | Tak |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Intel® TSX-NI | Nie |
| Stan spoczynku | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Paleta barw | 100% |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Typ ekranu | IPS |
| Audio | |
| System dźwięku | Sonic Master |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express 3.0 |
| NVMe | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Typ kamery HD | HD |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |